czwartek, 21 czerwca 2012

we don't need no wings to fly.

Jeśli nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz czy było warto.


Zaczynam od nowa.

Dzisiaj chciałam napisać wam o postcrossing. Kto zna ? Ja zdecydowałam się zarejestrować jakiś miesiąc temu i nie żałuje. Na czym to polega ? Jest to strona angielska, na której wysyłasz pocztówkę wylosowanej osobie z jakiegoś państwa na całym świecie. W tym czasie ktoś losuje również i ciebie. Ja dostałam dopiero pocztówki z Kanady, Japonii i Holandii , a wysłałam do Chin, Rosji i Finlandii, gdyż niedawno zaczęłam. Fajna zabawa, polecam. Bardzo miła niespodzianka, bo  ty nie widzisz kto cię wylosował. Bardzo ważny jest kod ID, który trzeba napisać na swojej pocztówce, dzięki temu można potwierdzić, że pocztówka dotarła.
www.postcrossing.com - Zupełnie darmowa nie licząc tego, że musisz kupić pocztówkę i wysyłka kosztuje ok. 3 zł. Wszystko jest w języku angielskim, ale na poziomie podstawowym, więc nikt nie powinien mieć problemów z rejestracją. Na pocztówkach również pisze się w języku angielskim.

Chętnie udziele pomocy jak i odpowiem na pytania dotyczące tego tematu.  ;)

14 komentarzy:

 1. Świetny pomysł :) Chyba sama z niego skorzystam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja podjęłam akcje na blogu z wysyłaniem pocztówek i listów. Z tej strony wysłałam tylko jedną pocztówkę, ale jakoś nie mogę rozgryźć tej strony, jak najdzie mnie ochota to spróbuję coś znowu wysłać z tej trony.

  OdpowiedzUsuń
 3. pomysłowa stronka ale ja sama nie zdecyduję się tam zarejestrować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaciekawiło mnie to ;) Może spróbuje w wakacje ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne :) przemyśle to napewno . :)
  ps. wpadaj do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. kiedyś był bardzo fajny blog nazywał się listownia, dużo pisałam z tamtymi ludźmi c:
  ja coś tam umiem, ale potem się rozwalają -.-'

  OdpowiedzUsuń
 7. o. też się w to bawiłam chwilę. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zawsze kiedy jestem na wakacjach wysyłam pocztówki :) Super sprawa <3 Zapraszam Cię na koonkurs, który trwa u mnie na blogu :) Do wygrania jest bon o wartości 300zł do wykorzystania na suknię wieczorową w sklepie DESIRER :) Zapraszam :* <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz. Postaram się odwdzięczyć :>